چرا پایتون

No ratings yet. ">

چرا پایتون

برنامه نویسی یکی از مهارت های جذابی است که طی سال‌های اخیر علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب کرده است . مواجهه یا چالش های گوناگون حل مسائل و رسیدن به نتایج جالب و موثر فرصت شغلی زیاد و درآمد خوب از جمله دلایلی هستند که موجب شده اند افراد تمایل به ورود به دنیای برنامه نویسی و در واقع برنامه نویس شدن داشته باشند . حال این سوال پیش می آید: چه زبان برنامه نویسی را انتخاب کنیم ؟ گاهی پیش می آید که افرادی که تازه قصد یادگیری برنامه نویسی را دارند یا حتی برنامه نویسانی که قصد یادگیری یک زبان جدید را دارند بر سر چند راهی قرار می‌گیرند و نمی دانند کدام زبان را انتخاب کنند . یکی از زمان‌هایی که ممکن است افراد قصد یادگیری آن را داشته باشند ولی با تردید هایی نیز پیرامون آن مواجه باشند زبان برنامه نویسی پایتون است با این که رقیب های قدرتمندی مثل گو(Go) و جاوا (java) نیز برای پایتون وجود دارد . تا پیش از سال ۲۰۱۶ بسیاری از مهندسان و افراد جویای کار یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا را پیشنهاد می کردند ، اما در سال ۲۰۱۶ ناگهان ماجرا تغییر کرد و به ۱۰ دلیل برنامه نویسی پایتون مورد اقبال قرار گرفت .

  1.  سادگی و یادگیری آن
  2. سازگار و قابل انتقال بودن ۳توسعه وب
  3.  هوش مصنوعی
  4. گرافیک کامپیوتری
  5. فریم ورک تست
  6.  استفاده از پایتون برای داده های بزرگ
  7.  اسکریپت و اتوماسیون
  8. علم داده
  9. پایتون و کسب درآمد بالا

اگر قصد یادگرفتن پایتون را دارید و می خواهید مهارت های مرتبط با آن را بیاموزید اکنون زمان مناسبی برای شروع است زبان پایتون یک زبان جدید و نوظهور است و هنوز بازار کار آن در کشورهای مختلف اشباع نشده است در چنین شرایطی شما به عنوان یک متخصص زبان پایتون می توانید به راحتی شغل پیدا کرده و درآمد زیاد کسب کنید.
دپارتمان علوم مهندسی و فناوری اطلاعات مرکز آموزشهای تخصصی خانه صنعت و معدن البرز با بهره گیری از اساتید مجرب و ارائه گواهینامه رسمی و معتبر بین المللی نسبت به برگزاری دوره های برنامه نویسی پایتون با سرفصل های زیر اقدام نموده است.

Please rate this

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه